Psychoterapia indywidualna

AdobeStock 524463132Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych. Stosuję podejście poznawczo-behawioralne z elementami dialogu motywującego, wykorzystuję techniki terapii poznawczej opartej na uważności (mindfulness) oraz terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Staram się dobierać najbardziej efektywne narzędzia i metody do problemów, z którymi przychodzą do mnie pacjenci. 

Wierzę w moc relacji terapeutycznej opartej na akceptacji i zaufaniu. Terapia jest nie tylko rozmową, która leczy, ale również początkiem ciekawej drogi, podczas której będę Cię zachęcać do eksperymentowania z nowymi sposobami zachowań. 

Pomagam osobom, które mają trudności emocjonalne i cierpią z powodu zaburzeń nastroju, mają stany depresyjne lub silne lęki. Zapraszam również osoby w kryzysie spowodowanym trudnymi, nagłymi doświadczeniami, na które nie miały wpłwu. Pracuję również z osobami uzależnionymi.

Umów się, jeśli odczuwasz brak sensu życia, mierzysz się z silnym stresem, samotnością i brakiem zrozumienia, brakuje Ci siły, aby robić to, o czym naprawdę marzysz. Odczuwasz smutek, poczucie winy i niezadowolenie z siebie, masz problemy w relacjach z ludźmi, cierpisz z powodu nieudanych związków i przyjaźni. Boisz się zaangażować, chociaż bardzo potrzebujesz obecności innych ludzi w swoim życiu.

Ponadto jeśli chciałbyś popracować nad swoją samooceną i poczuciem własnej wartości, szukasz sensu życia, chcesz lepiej poznać samego siebie, potrzebujesz porozmawiać o trudnym dzieciństwie i przepracować problemy z przeszłości to jesteś we właściwym miejscu.

 

 

Czas trwania psychoterapii online to 55 min / 180 zł - SĄ WOLNE MIEJSCA, KLIKNIJ ZAPISZ SIĘ

button zapisz sie

 Konsultacje i psychoterapia indywidualna w gabinecie (Warszawa Ursus lub Mokotów) 50 min / 220 zł - OBECNIE BRAK WOLNYCH MIEJSC NA SPOTKANIA STACJONARNE